Çözümlerimiz

Biz Kimiz ?

PROJETKİ MÜHENDİSLİK

Hizmet ağını her geçen gün genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda tüm yerel ve ulusal lokasyonlara yazılım hizmeti sunan projetki, mobil uyumlu yazılımlar, sosyal medya yönetimi, mobil uygulamalar, otomasyonlar ve kampanyalı paketleri ile her yazılım ihtiyacına en etkili ve kaliteli şekilde cevap verir. Firma prensiplerine ve prestijine yakışır, kullanıcı dostu web tasarımları ile her zaman öznesi müşteri memnuniyetidir.

Bize Bir Mesaj Bırakın!

Gelişen teknoloji dünyasına bizimle birlikte adım atın…

Web Çözümlerimiz

İhtiyaçlarınıza özel çeşitli ve özel web yazılım çözümlerimiz ile proje bazlı yazılımlar geliştirmeye devam ediyoruz. Tüm yerel, ulusal ve uluslararası lokasyonlara müşteri odaklı web yazılım geliştirme hizmetleri vererek rakiplerimizden daima bir adım önde olmanın verdiği heyecan ile çalışıyoruz.

Tüm Çalışmalarımıza Göz Atın

Mobil Çözümlerimiz

Her geçen gün hızla gelişen mobil uygulama pazarına kolayca ve hızlı şekilde bizimle birlikte adım atmanız için kurumsal ve özel mobil çözümlerimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Tüm Çalışmalarımıza Göz Atın

Tasarım Çözümlerimiz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kurumsal kimlik oluşturma, logo tasarımı, motion graphic, 3D tasarım, tanıtım ve reklam filmi, klip prodüksiyon, fotoğraf üzerine işleme-düzenleme ve çeşitli video çözümlerimiz ile çalışmalarımızı geliştiriyoruz.

Tüm Çalışmalarımıza Göz Atın

Donanım Çözümlerimiz

Altyapı kurulumları ve anahtar teslim projelerimiz ile çözüm ortağınız oluyoruz. Sunucu kiralama hizmetleri, Windows Server Yönetimi, Mikrotik  Cisco Router Yönetimi, Fiber/Data Altyapı Kurulumu ve Yönetimi, IP Kamera / Telefon Altyapı Kurulumu, Sistem Odası Yapılandırması ve yönetimi ile hep en iyisini hedefliyoruz.

Tüm Çalışmalarımıza Göz Atın

Danışmanlık

TÜBİTAK ve KOSGEB Destekleri kapsamında proje yazım desteği sağlamak, İş Geliştirme Danışmanlığı Desteği, Teşvik Sistemleri kapsamında uzmanlarımız tarafından tamamen müşteri odaklı olarak projelerinizde özel çözümler sunup, danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Tüm Çalışmalarımıza Göz Atın

Birlikte harekete geçelim!

Her türlü destek ve danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız…

  • 0545 788 0018

Referanslarımız

Birlikte çalıştığımız ve memnun kalan ortaklarımız…

Bültenimize Abone Olun!